Tréningy prebiehajú v priestoroch v budove fitnesscentra Megagym v Medenom Hámri /medený Hámor 19/ v Banskej Bystrici. Naše tréningové priestory sú na 1.poschodí. Pred budovou je návštevníkom k dispozícii veľké parkovisko.  

Pozývame Vás na kolo Amatérskej ligy Youngblood, ktoré sa koná 12.marca 2016 v športovej hale na Štiavničkách v Banskej Bystrici. Váženie je od 8:00 do 9:00 a zápasy začnú okolo 10:30.

Beáta Beláková
nar. 1986
trénerka 3.triedy Thajský box

Firegym BB už od roku 2003 pravidelne každoročne organizuje podujatia v Banskej Bystrici. Spočiatku to boli 4 ročníky Jopema Cupu, neskôr sme v Športovej hale na Štiavničkách a na Zimnom Štadióne organizovali galavečer Profiliga Muay Thai a na jeho tradíciu v posledných dvoch rokoch nadviazali galavečery Youngblood, ktoré sú súčasťou celej série podujatí Youngblood. Galavečery Youngblood sa organizujú v rôznych mestách na Slovensku, v Českej republike aj v Srbsku. V roku 2015 sme do Banskej Bystrice priniesli doposiaľ najprestížnejšie podujatie na Slovensku - Kunlun Fight s hlavnými hviezdami večera Enrikom Kehlom a Arturom Kyshenkom a takisto sme pre divákov pripravili jedinečnú premiéru Barmského boxu za hranicami Myanmaru.  

V Banskej Bystrici sme zorganizovali aj premiérové kolo amatérskej ligy Euroliga Muay Thai a tiež množstvo ďalších kôl počas 10 rokov. Takisto sa tu konali dva Slovak Muay Thai Open turnaje s bohatou medzinárodnou účasťou.

Banská Bystrica je vďaka množstvu galavečerov, ale aj amatérskych turnajov, ktoré sa tu pravidelne organizujú známa ako Mekka Muay Thai v Strednej Európe.